Sade Vana

Kalite Politikamız

SADE VANA, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve sürekli en iyiye ulaşma hedefine paralel olarak, kalite anlayışının her alanda gerçekleştirilmesi ve kalitenin bir yaşam biçimi haline dönüştürülmesi prensibi ile çalışmaktadır.

Süreçler Toplam Kalite Yönetimi bilinciyle, etkin ve verimli bir şekilde yönetilmektedir. Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde insana öncelik verilerek eğitimli ve yetkin çalışanlarının bağlılığı, kalite ve verimlilik faaliyetlerine katkısı sağlanmaktadır. Kalitenin sürekli geliştirilmesine gösterilen hassasiyet ile yüksek kaliteli ürün ve hizmetler düşük maliyetle ve kısa teslim süreleri ile üretilerek iç ve dış pazara hızlı cevap verilebilmektedir.

SADE VANA' da, ürünün girdi kalitesinin de önemine inançla, tedarikçiler ile güvene dayalı işbirliği içinde, girdilerin en kaliteli, en ekonomik ve en hızlı şekilde temin edilmesi amaçlanmaktadır.

Kalite sistemlerine yönelik çalışmalarını uzun yıllardır sürdüren SADE VANA’ nın kalite yönetim sistemi ilk kez 2002 yılında belgelendirilmiştir. Günümüzde ise ürünlerimiz için  zorunlu BASINÇLI EKİPMANLAR DİREKTİFİ          97/ 23 /EC (PED)   belgesine sahiptir. 

Öneri geliştirme sistemi ve çok sayıda kalite geliştirme projesi ile çalışanların katılımı en yüksek düzeyde tutulmakta ve bütün alanlarda sürekli gelişme sağlanmaktadır.

SADE VANA, Toplam Kalite Yönetimi çalışmaları doğrultusunda çevreye ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde olarak, ürün ve faaliyetlerinin kalitesini arttırırken, çevreye olan etkilerini en aza indirmeyi ilke edinmiştir.